Informācija

Jauni produkti

 • DZĒRVENES MEDŪ
  DZĒRVENES MEDŪ

  Medu un dzērvenes kā vērtīgu dabas produktu ar dziedniecisku darbību...

  5,30 €
 • Imunitātes komplekts
  Imunitātes komplekts

  Komplekts sastāv no : Ogas medū ar Bišu Maizi - 1gab 300g Zelta Ogas...

  20,00 €

Īpašie piedāvājumi

Šobrīd nav speciālo produktu.

Mūsu veikali

Mūsu veikali

Mūsu produkti pieejami : Vitamīnu pastnieks tirdzniecības vietās Rīgā, čiekurkalna tirgū, Centrāltirgū sakņu paviljonā Pīles māja, Amatnieku sēta Jelgava, Pie Karlīnes Cēsīs, Puķu bode Tukums un Talsi, Dundagas piens veikalos Talsi un Tukums. Lidostā Rīga šengenas zonā.

MEDUS SĪRUPI

Kas ir medus sīrups? -

Auksti spiestas sulas un Medus -

lieliska kombinācija.

MEDUS SĪRUPI Šeit ir 5 preces.

Rādīt 1 - 5 of 5 vienības
 • 2,50 € Pieejams

  Medus sīrups ''Upene'' - mirklis lieliskam dzērienam. Pagatavots no auksti spiestas Upeņu sulas un dažādu ziedu medus šis sīrups nesatur konservantus, mākslīgos saldinātājus un cukuru. Pievienojot pie savas iemīļotās tējas vai vienkārši sajauciet ar siltu vai aukstu ūdeni, izbaudiet mirkli malkojot dzērienu.

  2,50 €
  Pieejams
 • 2,50 € Pieejams

  Mīlestības dzēriens - Medus sīrups''Cidonija''. Pagatavots no auksti spiestas Cidoniju sulas un dažādu ziedu medus šis sīrups nesatur konservantus, mākslīgos saldinātājus un cukuru. Pievienojot pie savas iemīļotās tējas vai vienkārši sajauciet ar siltu vai aukstu ūdeni, izbaudiet mirkli malkojot dzērienu.

  2,50 €
  Pieejams
 • 2,50 € Nav pieejams

  Zelta dzēriens - Medus sīrups ''smiltsērkšķis''. Pagatavots no auksti spiestas Smiltsērkšķu sulas kam pievienota nedaudz dzērveņu sula un dažādu ziedu medus. Šis sīrups nesatur konservantus, mākslīgos saldinātājus un cukuru. Pievienojot pie savas iemīļotās tējas vai vienkārši sajauciet ar siltu vai aukstu ūdeni, izbaudiet mirkli malkojot dzērienu.

  2,50 €
  Pievienot grozam Vairāk
  Nav pieejams
 • 6,00 € Pieejams

  Akcija - jo vairāk jo lētāk:) Medus sīrups ''Upene ar ingveru'' - mirklis lieliskam dzērienam. Upenes un ingvers graujoši iedarbojas uz gripas vīrusu un kopā ar medu tas ir lielisks gan garšas, gan iedarbības ziņā. Medus sīrups ''Upene ar ingveru'' ir īsts pretgripas līdzeklis - lietojams gan saslimšanas laikā gan profilaksei.

  6,00 €
  Pieejams
 • 20,00 € Pieejams
  Izpārdošana!

  Komplekts sastāv no : Ogas medū ar Bišu Maizi - 1gab 300g Zelta Ogas medū ar Bišu maizi - 1gab 300g Medus sīrups ''Upene ar Ingveru'' - 1 gab 750ml

  20,00 €
  Pieejams
Rādīt 1 - 5 of 5 vienības