bromelīns Skatīt lielāku

Bromelīns

Jauns produkts

Uztura bagātinātājs. 

Neem ir vairākas priekšrocības veselības uzlabošanai – ādas veselībai, regulē cukura diabētu, pret iekaisumiem, sāpēm, ārstē brūces, čūlas, imunitātei, attīra asinis.

Devas: Pieaugušie lieto pa 1 kapsulai 2 reizes dienā pēc ēšanas, uzdzerot ūdeni. Lietot regulāri 2 mēnešus. Pēc 2 mēnešu lietošanas jāizdara pārtraukums.

Vairāk informācijas

10 vienības:

19,00 € AR PVN

Maksājumi
Maksājumi

Vairāk informācijas

Sastāvs: Bromelaīns 2400 GDU* (no ananāsa augļiem (Ananas comosus L.)) pulveris 500 mg, augu izcelsmes celulozes kapsula – hidroksipropilmetilceluloze.

*GDU – želatīnu izšķīdinošas vienība

  • Palīdz olbaltumvielu sagremošanai;
  • Ārstē dažādus veselības stāvokļus;
  • Stimulē gremošanu un uzlabo sirds veselību;
  • Aizsargā pret dažiem vēža veidiem.

Bromelaīns tiek uzskatīts par proteolītisko enzīmu, enzīmu klasi, kas palīdz olbaltumvielu sagremošanai. Tiek uzskatīts, ka bromelīna piedevas ārstē dažādus veselības stāvokļus, īpaši tos, kas saistīti ar hronisku iekaisumu, piemēram, alerģju, osteoartrītu, sinusītu un čūlaino kolītu. Bromelīns arī stimulē gremošanu un uzlabo sirds veselību, kā arī aizsargā pret dažiem vēža veidiem. Bromelīns ir noderīgs sinusīta, sāpu mazināšanas, zarnu iekaisumu un astmas gadījumā.


Devas: 2 kapsulas dienā, uzdzerot ūdeni pēc ēšanas

Devas: Pieaugušie lieto pa 1 kapsulai 2 reizes dienā pēc ēšanas, uzdzerot ūdeni. Lietot regulāri 2 mēnešus. Pēc 2 mēnešu lietošanas jāizdara pārtraukums.

Ražots Latvijā pēc SIA Praduman pasūtījuma, Ražotājs SIA Green Hive

Uzmanību - uztura bagātinātājs, nelietot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu, nepārsniegt rekomendējamās dienas devas, glabāt bērniem nepieejamā vietā.

Smagu saslimšanas gadījumā lai palielinātu dienas devu, konsultēties ar ģimenes ārstu vai farmaceitu.