Melno ķimeņu sēklu pulveris

Jauns produkts

Palīdz organismam cīņā ar alerģijām,  pret parazīstiem (gan iekšējiem, gan ārējiem), uzlabo vielmaiņu un palīdz attīrīt organismu no toksīniem.

Vairāk informācijas

49 vienības:

3,00 € AR PVN

Maksājumi
Maksājumi

Vairāk informācijas

Uzlabo sirds un asinsvadu sistēmu, kavē akmeņu rašanos urīnizvades sistēmā. Stimulē laktāciju. Stimulē asinsradi un kaulu smadzeņu veidošanos. Piemīt pretparazītu iedarbība. Stimulē aknu darbību un žults veidošanos, novērš akmeņu veidošanos aknās, žultspūslī un žultsvados. Labvēlīgi ietekmē nervu sistēmu, uzlabo miega kvalitāti. Regulē vielmaiņu un hormonu sistēmu. Uzlabo apetīti. Attīra un uzlabo gremošanas sistēmu, stimulē gremošanas sulu rašanos,  Aizsargā šūnas no vīrusiem un stimulē to pretošanās spējas. Attīra organismu. Veicina glikozes līmeņa samazināšanos asinīs un palīdz diabēta gadījumā. Uzlabo potenci un reproduktīvo funkciju. Novērš miega traucējumus. Palīdz pret vecuma demenci. Līdzsvaro hiperaktivitāti. Labs līdzeklis pret grūtniecības strijām. Aizsargā šūnas no vīrusiem un stimulē to pretošanās spējas. Pielieto emocionālās un mentālās veselības uzlabošanai, lai uzlabotu noskaņojumu un depresīvu stāvokli, mazina mentālu nogurumu un pārslodzes sekas. Nobalansē un harmonizē imūnsistēmu.

Pielietošana: Salātos, pamatēdienos, biezputrās, ar biezpienu, zupās, sāļajos pīrāgos, zivju ēdienos, sāļajos kefīra smūtijos, sāļajos konditorejas izstrādājumos, tējas veidā ar medu. Labi sader kopā garšas ziņā ar rīsiem, dārzeņiem, pākšaugiem, makaroniem, rudzu miltiem, kartupeļiem, ķirbi, burkāniem, zemenēm, upenēm, ingveru, kardamonu, selerijām.

Nelietot: individuālas nepanesamības vai alerģijas gadījumos. Nepieciešamības gadījumā konsultēties ar ārstu. Melno ķimeņu preparātus neiesaka lietot grūtniecības laikā, tie var stimulēt priekšlaicīgas dzemdības. Kā arī laikā, kad pāris vēlas ieņemt mazuli. Un tie nav ieteicama arī cilvēkiem ar transplantētiem orgāniem (protēzes un mākslīgie implanti netiek skaitīti), jo ir iespējams atgrūšanas risks.

Svars neto: 80 g. 

Uzmanību: var saturēt citu sēklu vai riekstu daļiņas.