mārdadžu eļļa Skatīt lielāku

Mārdadža eļļa

Jauns produkts

Mārdadzis palīdz uzturēt aknu funkcijas un sekmē organisma attīrīšanos. 

Diennakts deva (15 ml) satur: 100% dabīgu nerafinētu mārdadža eļļu.

Vairāk informācijas

4 vienības:

9,50 € AR PVN

Maksājumi
Maksājumi

Vairāk informācijas

Īpaši noderīga aknu attīrīšanā, izvada toksīnus, mazina iekaisuma procesus un tūsku, atjauno šūnas. Regulē gremošanas sistēmu, stiprina imunitāti. Piemīt antihistamīna, pretvīrusu un pretvēža  iedarbība. Uzlabo ādas stāvokli. Veicina brūču (apdegumu) dzīšanu lietojot uz ādas un gļotādas. Novērš niezi uz ādas. Palīdz organismam atgūties pēc radiācijas, ķīmijterapijas, alkoholisma un psihotropo vielu lietošanas. Stiprina sirds un asinsvadu sistēmu. Stiprina matus un nagus. Apgādā šūnas ar skābekli. Regulē nervu sistēmu, palīdz nomierināties. Uzlabo redzi. Novērš aizcietējumus. Atvieglo menestruācijas un normalizē sievietes stāvokli klimaksa periodā. Palīdz regulēt cukura līmeni organismā. Normalizē holesterīna līmeni. Pazemina trombu risku.

Svars neto: 250 ml.

Nelietot: individuālas nepanesamības vai alerģijas gadījumos. Grūtniecēm un barojošajām māmiņām pirms lietošanas iesakām konsultēties ar ārstu. Nepieciešamības gadījumā konsultēties ar ārstu.

Diennakts deva (15 ml) satur: 100% dabīgu nerafinētu mārdadža eļļu.

Nesatur konservantus, krāsvielas un aromatizētājus.

Lietošana: pieaugušajiem - 1 tējkarote (5 ml) 3 reizes dienā ēšanas laikā.

Ieteicams lietot 1-2 mēnešus. Pieteikumu var atkārtot 3-4 reizes gadā.

Mārdadža eļļai ir neitrāla garša un smarža, tāpēc to var izmantot salātu mērcei, pievienot putrām un citiem gataviem ēdieniem.