kirbju seklu ella Skatīt lielāku

Ķirbju sēklu eļļa

Jauns produkts

Ķirbju sēklu eļļu gatavo no ķirbju sēklām. Šis ir diētisks produkts, kam papildus īpašajam aromātam, garšai un krāsai piemīt cilvēka organismu dziedinošā īpašība.

Vairāk informācijas

5 vienības:

9,50 € AR PVN

Maksājumi
Maksājumi

Vairāk informācijas

Ķirbju sēklu eļļai piemīt pretiekaisuma, antihistamīna, nomierinoša, brūču dziedējoša, žulti dzenoša iedarbība. To lieto kuņģa-zarnu trakta, sirds un asinsvadu sistēmas, rīkles un deguna gļotādas, uroģenitālās un nervu sistēmas ārstēšanā.  Regulē holesterīna un insulīna līmeni asinīs. Palīdz vīriešiem prostatīta gadījumā, uzlabo potenci, atjauno reproduktīvo sistēmu. Sievietēm palīdz noregulēt hormonu līdzsvaru menopauzes laikā, normalizē asinsspiedienu un harmonizē garastāvokļa svārstības. Grūtniecības laikā palīdz pret aizcietējumiem, taču mazuļa zīdīšanas laikā iesaka no ķirbju eļļas izvairīties. Atjauno ādas un gļotādu bojājumus, uzlabo redzi. Atjauno ādas šūnas, veicina kalcija uzsūkšanos. Mitrina ādu un palīdz pret strijām un dažādu ādas slimību gadījumos.

Izmantojiet ķirbju sēklu eļļu virtuvē. Neparasta garša un aromāts palīdzēs no jauna izbaudīt pazīstamos salātus. Rīsi vai makaroni, kas bagātināti ar šo eļļu, papildus tā vērtīgajām īpašībām iegūs arī spilgtu krāsu un aromātu. Masāžām un ķermeņa kopšanā.

Nelietot: individuālas nepanesamības vai alerģijas gadījumos. Mazuļa zīdīšanas laikā iesaka sievietēm no ķirbju eļļas lietošanas izvairīties. Nepieciešamības gadījumā konsultēties ar ārstu.

Svars neto: 250 ml.