melno ķimeņu ella Skatīt lielāku

Melno ķimeņu eļļa

Jauns produkts

Eļļas, kas iegūtas ar aukstās spiedes metodi, ir visvērtīgākās, jo to sastāvā ietilpstošie komponenti saglabājas bioloģiski aktīvi. Auksti spiestas augu eļļas satur nepiesātinātās un piesātinātās taukskābes, vitamīnus, mikroelementus u.c. bioloģiski aktīvas vielas. 
Šī eļļa ir ar ārkārtīgi plašu iedarbības spektru. 

Vairāk informācijas

4 vienības:

15,00 € AR PVN

Maksājumi
Maksājumi

Vairāk informācijas

Šī eļļa ir ar ārkārtīgi plašu iedarbības spektru. Antiseptisks, pretsāpju, pretsēnīšu, pret gāzu uzkrāšanos, diurētiķis, atkrēpošanas līdzeklis, pretiekaisuma, pretparazītu līdzeklis, mazina spazmas, tonizējošs, nomierinošs. Pielieto emocionālās un mentālās veselības uzlabošanai, lai uzlabotu noskaņojumu un depresīvu stāvokli, mazina mentālu nogurumu un pārslodzes sekas. Paplašina bronhusun atvieglo elpošanu. Regulē vielmaiņu un hormonu sistēmu. Attīra un uzlabo gremošanas sistēmu, stimulē gremošanas sulu rašanos, aknu darbību un žults veidošanos. Uzlabo reproduktīvo funkciju. Nobalansē un harmonizē imūnsistēmu. Stimulē kaulu smadzeņu veidošanos. Aizsargā šūnas no vīrusiem un stimulē to pretošanās spējas. Iznīcina audzēju šūnas. Attīra organismu. Veicina glikozes līmeņa samazināšanos asinīs un palīdz diabēta gadījumā. Uzlabo potenci. Novērš miega traucējumus. Palīdz pret vecuma demenci. 

Pielietošana: Kursa veidā veselības uzlabošanai ½-1 tk eļļas 2 reizes dienā pirms ēdienreizes. Minimālais kursa ilgums ir 6 nedēļas, bet ieteicamais 3-6 mēneši. Kā garšvielu ēdieniem, salātos un salātu mērcēs. Labi sader kopā garšas ziņā ar rīsiem, dārzeņiem, pākšaugiem, makaroniem, rudzu miltiem, kartupeļiem, ķirbi, burkāniem, zemenēm, upenēm, ingveru, kardamonu, selerijām.

Svarīgi! Lietojot melno ķimeņu eļļu, jāuzdzer pusglāze ūdens, kurā izšķīdināta ēdamkarote dabīgā medus

Piesardzības pasākumi: grūtniecības laika iekšķīgi nelietot, var  iesmērēt tikai slimo vietu. Aizliegts lietot slimniekiem, kuriem ir transplantēti orgāni (aknas, nieres, sirds), jo pastiprina ķermeņa imunitāti, kas var izraisīt orgānu nepieņemšanas sekas.

Svars neto: 250 ml.