Cat’s Claw (Uncaria tomentosa)

Jauns produkts

Uztura bagātinātājs. Reģ nr 12750

 Uncaria tomentosa jeb latviski - Kaķa  nags ticis pielietots kopš seniem laikiem. Kaķa nags palīdz atbalstīt imūnsistēmas veselīgu darbību un saglabāt locītavu kustīgumu. Kaķa nags ir ļoti efektīvs augs ar aktīvām sastāvdaļām, kuras atbalsta imūnsistēmas pastiprināšanu. Sohi Kaķa nags satur dabisku sasmalcinātu šī auga mizu.

Vairāk informācijas

16 vienības:

19,00 € AR PVN

Maksājumi
Maksājumi

Vairāk informācijas

Sastāvs - Kaķa naga jeb unkārijas auga (Uncaria tomentosa) mizas pulveris, augu izcelsmes celulozes kapsula - hidroksipropilmetilceluloze

Ipakojumā 60 kapsulas pa 500mg - paredzēts 1-2mēnešu profilaktiskam kursam.

SOHI Kaķa nags (kapsulās) - atbalsta imunitātes stiprināšanu pret vīrusiem un pēc antibiotiku un citu medikamentu kursa.
Tas palīdz radīt vidi organismā, kurā vīrusiem un infekcijām nav iespējams izdzīvot. To var lietot profilaksei, ja ķermenī aktīvi darbojas dažādi elpceļu vīrusi, lai savlaicīgi palīdzētu aizsardzības mehānismam.

Ļoti svarīga palīdzība no Kaķa naga , ja ir nopietna saslimšana un tiek lietoti spēcīgi medikamenti vai antibiotikas, piemēram, Laimas slimības gadījumā. Uztura bagātinātāju var lietot gan antibiotiku kursa laikā, gan pēc tā. Tas palīdzēs saglabāt imunitāti un ļaus ātrāk atveseļoties. Ļoti liela priekšrocība ir tā, ka Kaķa nagu var lietot ilgstoši ,tas neizraisa atkarību un blakusparādības.
Uztura bagātinātājs Kaķu nags pieaugušajiem ieteicams lietot pa vienai kapsulai 1-2 reizes dienā ēšanas laikā, dzerot ūdeni.

Ražots Latvijā pēc SIA Hitako pasūtījuma, Ražotājs SIA Green Hive

Uzmanību - uztura bagātinātājs, nelietot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīgu un sabalensētu uzturu, nepārsniegt rekomendējamās dienas devas, glabāt bērniem nepieejamā vietā.

Smagu saslimšanas gadījumā lai palielinātu dienas devu, konsultēties ar ģimenes ārstu vai farmaceitu.